کارخانه شرکت تولیدی نهاد تلاش پس از سالها تحقیق در عرصه فن آروی، تطبیق کارایی و سازگاری با موازین محیط زیست در استان آذربایجانشرقی با ظرفیت 150 هزار دستگاه در سال، تولید پکیج شوفاژ دیواری گرمایشی در زمینی به مساحت30 هزار متر مربع و 14هزار متر مربع سالن سرپوشیده در شهرک صنعتی بیلوردی فعالیت خود را آغاز نموده است.

موسس این کارخانه براساس تجربه و دانشی که در زمینه تولید پکیج شوفاژ دیواری گرمایشی دارد، از ابتدا برنامه خود را مبتنی بر ایجاد کارخانه ای کاملا تخصصی و حرفه ای  در دنیا قرار داده است. از جمله اینکه مراحل مونتاژ هر پکیج شوفاژ دیواری در خط تولید توسط یک اپراتور انجام می شود که به لحاظ کنترل کیفی در هر مرحله یکی از روشهای مطمئن برای وصول به کیفیت برتر می باشد. تاکنون با تولید محصولات قابل رقابت با کارخانه های معظم تولید پکیج شوفاژ دیواری گرمایشی، ایجاد زیر ساخت منحصر به فرد مبتنی بر تکنولوژی روز، ارائه خدمات نموده است.

مدیران و کارکنان این کارخانه، همواره شاخص ترین عوامل موفقیت در این صنعت را که شامل تکنولوژی محصول و بازار می باشد به دقت مورد توجه قرار داده و مشتری مداری و توجه به بهبود پایدار در وضعیت محصولات را سرلوحه وظایف خود قلمداد کرده اند و همواره استفاده مستمر از کارکنان فنی و کارشناسان را که پارامترهای اساسی حضور موفق و موثر در بازار منطقه است به طور جدی دنبال می کنند.

کنترل کیفیت یکی از اساسی ترین بخش های هر واحد تولیدی می باشد و شرکت نهاد تلاش، تمامی پکیج شوفاژ دیواری های خود را در پایان خط، با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه کنترل فنی و کیفی بمدت 12 دقیقه تحت آزمایش قرار می دهد که این مدت زمان برای کسب اطمینان، یکی از ویژگی های مدیریت کیفی این شرکت می باشد. اما این مرحله پایان راه مسیر طولانی تولید پکیج شوفاژ دیواری گرمایشی نیست، بلکه بصورت رندوم یک پکیج انتخاب و به لابراتوار شرکت منتقل می شود تا با دستگاه پیشرفته آزمایشگاهی مورد تست مجدد قرار گیرد .

این پکیج های شوفاژ دیواری با استاندارد ملی ایران و اروپایی و همچنین گواهینامه فنی وزارت راه و شهرسازی (مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی) به بازار عرضه می شود که کیفیت آن همسطح با محصولات تولیدی کارخانجات کشورهای اروپایی می باشد.